2:1
4:0
- : -

TJ Slovan Havířov - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 8:2
2. František Kyc, 11. František Kyc, 17. Jan Pawlas, 18. Filip Kočí, 27. František Kyc, 28. František Kyc, 31. František Kyc, 32. Jan Pawlas - 4. Jakub Zeman, 16. David Svoboda; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jaromír Kuchař; vyloučení: 2 + Filip Kočí OS:3 + Vojtěch Syrovatka OS; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský ? - Mikuláš Kalina ?, Adam Závodný ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:0;
36:00
32:25
Vyloučen hráč Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:25
Vyloučen hráč Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nesportovní chování.
32:25
Vyloučen hráč Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - osobní trest.
31:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Pawlas, asistoval Kryštof Fusek (8:2).
31:50
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Závodný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
30:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Nicolas Orlovský (7:2).
27:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (6:2).
26:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jakub Kania (5:2).
25:01
Vyloučen hráč Filip Kočí družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
24:00
24:00
23:01
Vyloučen hráč Filip Kočí družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
17:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Patrik Charvát (4:2).
16:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Pawlas, asistoval František Kyc (3:2).
15:54
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda bez asistence (2:2).
14:00
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
10:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Pawlas (2:1).
03:06
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jakub Zeman, asistoval Jonáš Jančálek (1:1).
01:46
00:59
Vyloučen hráč Jan Polášek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Keberle a Jaromír Kuchař.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Rada, Kryštof Fusek, Jan Pawlas, Tomáš Motloch, František Kyc