1:2
- : -
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC Sokol Písek 8:3
1. Adéla Lélyová, 11. Marie Sedláková, 12. Šárka Šimánková, 13. Romana Tůmová, 14. Lucie Horáková, 17. Aneta Lisová, 44. Romana Tůmová, 44. Adéla Lélyová - 17. Miroslava Košatková, 29. Kateřina Zobalová, 32. Tereza Houšková; rozhodčí: Michael Pražák - Kamil Žák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová ? - Markéta Šourková ?; po třetinách: 5:0, 1:2, -:-;
43:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová, asistoval Barbora Kratochvílová (8:3).
43:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Romana Tůmová, asistoval Adéla Lélyová (7:3).
39:51
Vyloučen hráč Nikol Kloboučníková družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:25
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tereza Houšková, asistoval Lucie Vlachová (6:3).
30:00
28:40
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Kateřina Zobalová, asistoval Tereza Houšková (6:2).
16:38
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Miroslava Košatková, asistoval Klára Bayernheimerová (6:1).
16:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Aneta Lisová, asistoval Marie Sedláková (6:0).
15:00
15:00
13:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Lucie Horáková, asistoval Šárka Šimánková (5:0).
12:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Romana Tůmová, asistoval Adéla Zavadilová (4:0).
11:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Šárka Šimánková, asistoval Marie Sedláková (3:0).
10:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Marie Sedláková bez asistence (2:0).
05:59
Vyloučen hráč Denisa Kolářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:10
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Marie Sedláková.
00:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová, asistoval Denisa Kolářová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Pražák a Kamil Žák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek: brankář: Markéta Šourková; hráči v poli: Eliška Bečková, Nikol Kloboučníková, Lucie Vlachová, Tereza Houšková, Kateřina Zobalová