0:4
0:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - 1. MVIL Ostrava B 1:7
4. Jakub Homola - 13. David Pisko, 16. Jan Kafna, 16. David Pisko, 22. Matěj Skopal, 28. Matěj Sikora, 30. Petr Kural, 36. Jan Kafna; rozhodčí: Petr Molek - Aleš Onderka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Filip Puzoň ?; po třetinách: 1:0, 0:4, 0:3;
36:00
35:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Kafna bez asistence (1:7).
30:28
Vyloučen hráč David Pisko družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Petr Kural, asistoval Jan Kafna (1:6).
27:17
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Matěj Sikora, asistoval David Pisko (1:5).
24:00
24:00
22:39
Vyloučen hráč Aleš Gobel družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za blokování hokejky.
21:28
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Matěj Skopal bez asistence (1:4).
18:38
Vyloučen hráč Kryštof Vašňovský družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání.
16:44
Vyloučen hráč Jakub Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
15:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil David Pisko, asistoval Petr Kural (1:3).
15:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Kafna, asistoval Kryštof Vašňovský (1:2).
14:21
Vyloučen hráč Petr Polášek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za zdržování hry.
12:41
12:07
Vyloučen hráč Viktor Heiser družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
03:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jakub Homola, asistoval Jan Chmelař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Aleš Onderka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava B: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: David Hloušek, Kryštof Vašňovský, Jan Kafna, Jan Pobuta, Matěj Sikora
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Marek Zabral, Jan Chmelař, Matěj Vrátný, Vojtěch Murín, Jakub Homola