0:6
4:8
- : -

FA Č. Budějovice U23 - FBC Sokol Vodňany 5:15
4. Martin Řehout, 40. Pavel Bartoš, 40. Jiří Jára, 41. Petr Bláha, 45. Hynek Štencl - 7. Marek Dóka, 17. Libor Zezula, 22. Lukáš Vojík, 22. Lukáš Vojík, 27. Lukáš Vojík, 27. Lukáš Vojík, 30. Daniel Hroneš, 32. Josef Procházka, 32. Libor Zezula, 36. Karel Šimánko, 36. Jakub Kreuz, 38. Lukáš Vojík, 42. Karel Šimánko, 43. Josef Procházka, 44. Lukáš Vojík; rozhodčí: Lukáš Teska - Vojtěch Matuška; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Procházka ? - Jan Sladký ?; po třetinách: 1:1, 0:6, 4:8;
45:00
44:07
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Hynek Štencl, asistoval Jiří Jára (5:15).
44:07
Hynek Štencl věnuje svůj gól své přítelkyni a ta na to "zobrazeno".
43:59
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík, asistoval Jiří Kůs (4:15).
42:22
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Josef Procházka, asistoval Daniel Hroneš (4:14).
41:18
Děkujeme Kubovi Korostrenskému za občerstvení pro pořadatelský stolek. Příště poprosíme něco, kde bude aspoň nějaká složka masa nebo kus tlačenky.
41:06
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko, asistoval Miroslav Blecha (4:13).
40:19
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Petr Bláha, asistoval Tomáš Holický (4:12).
39:17
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Jiří Jára, asistoval Tomáš Holický (3:12).
39:10
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Tomáš Holický (2:12).
37:50
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík, asistoval Josef Procházka (1:12).
35:28
Kreuz z velké vzdálenosti neuvěřitelně zavěšuje. Kdyby tu byli diváci, tak by tleskali.
35:27
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Jakub Kreuz, asistoval Libor Zezula (1:11).
35:12
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko, asistoval Libor Zezula (1:10).
32:40
Vzkaz pro Bláhu: "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." Aneb jak říká časoměřič JZ, když chceš hrát tvrdě, musíš ji pak umět přijmout. Poznámka redakce: časoměřič je díky tomu zraněný.
31:36
Trochu chyba, že nemůžu napsat asistenci Procházkovi, teď by si jí zasloužil
31:35
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Libor Zezula bez asistence (1:9).
31:20
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Josef Procházka, asistoval Lukáš Vojík (1:8).
30:00
30:00
Během přestávky dorazil do haly Radek Vobr a začal nám vykládat poznatky ke hře velezkušených obránců. Přitom jeho nejlepší léta už má dávno za sebou.
30:00
29:45
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Daniel Hroneš, asistoval Libor Zezula (1:7).
29:06
Došvih do obličeje Capla, ten v pořádku.
28:21
Další zákrok na Holického, tentokráte má FA volný úder v dobré pozici.
27:22
Holickému se nelíbil zákrok na něj, ale verdikt rozhodčích nezmění.
26:44
26:08
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík, asistoval Dominik Starý (1:5).
25:55
Kombinace Bláha s Holickým končí v rohu.
25:17
Lišák Jan Novotný vymýšlí strategii na zbytek utkání, uvidíme, jestli jeho výmysly hráči pochopí.
25:16
Timeout FA Č. Budějovice U23
24:20
Talíř kamarádsky našel Járu, ten neměl šanci zpracovat.
23:20
Ofenzivní choutky Tomáše Holického znamenají, že z přesilovky je rázem o 15 sekund méně
22:53
Procházka drží svůj tým.
22:02
Vyloučen hráč Jiří Jára družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za sekání.
21:17
21:10
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík bez asistence (1:3).
20:20
Nastala okurková sezóna, nemáme, co psát a tak pochválíme Procházku.
17:43
Bláha zkusil free-style, ale míček skončil za ním.
17:42
Trestné střílení družstva FA Č. Budějovice U23 neproměnil Petr Bláha.
17:41
Hráč Vodňan v brankovišti. Nájezd.
16:47
Smolný gól do sítě FA, kdy se míček odrazil od zadního mantinulu před branku.
16:44
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Libor Zezula, asistoval Marek Dóka (1:2).
15:01
Pan rozhodčí Teska teď obstál na výbornou ve vytírání podlahy.
15:00
15:00
Jako přestávkový program se na hřišti objevuje Honza Vališ s hokejkou a sám říká, že větší neštěstí než golman s hokejkou neexistuje. Naprosto souhlasíme.
15:00
14:52
Rozhodčí Teska zvedá ruku, většina lidí viděla míček jako první, ale rozhodčí s manželkou mají vždycky pravdu.
14:41
Vyloučen hráč Martin Řehout družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za sekání.
13:09
Procházka čaruje na brankovišti.
11:51
Tomáš Kalina si neporozuměl s naší megastar, Bláhou, a Vodńany šli do brejku, který až trestuhodně řeší střelou několik metrů vedle brány.
10:15
Kalina backhandově prověřuje Procházka, ale to je jeho brankář.
09:00
Štencl ukázal svojí mrštnost a utíká všem, hráči Vodňan nemají pochopení pro fyzický fond svého obránce a dávají mu to slovně sežrat.
08:38
08:13
Řehout mnohem aktivnější než předešlý zápas, druhý gól nepřidává.
06:44
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Marek Dóka, asistoval Karel Šimánko (1:1).
06:20
Vedoucí týmu, Jan Novotný, nebude mít čisté svědomí ze své dnešní práce, ale díkybohu FIS je nedokonalý systém.
03:09
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Martin Řehout, asistoval Jakub Talíř (1:0).