2:4
6:4
- : -

TJ Olympia Bruntál - S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 11:8
4. Jakub Lang, 6. Dominik Oltyán, 7. Dominik Oltyán, 13. Libor Výmola, 17. Dominik Oltyán, 25. Dominik Oltyán, 27. Tomáš Sýkora, 27. Dominik Oltyán, 28. Libor Výmola, 32. Viktor Zatloukal, 36. Viktor Zatloukal - 13. Lorraine Vivienne Kaluscha, 14. Ondřej Nýč, 21. Adam Lehnert, 24. Adam Lehnert, 29. Jan Peterek, 31. Radovan Kufa, 33. Matěj Raida, 35. Jan Obluk; rozhodčí: Petr Molek - David Musial; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Jiří Doležal ?, Vojtěch Rainer ?; po třetinách: 3:0, 2:4, 6:4;
36:00
35:59
Vyloučen hráč Dominik Oltyán družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
35:59
Vyloučen hráč Radovan Kufa družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ na 2 minuty za hrubost.
35:17
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal bez asistence (11:8).
34:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Jan Obluk, asistoval Radovan Kufa (10:8).
33:47
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za hrubost.
32:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Matěj Raida bez asistence (10:7).
31:57
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Jakub Lang (10:6).
30:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Radovan Kufa, asistoval Jan Obluk (9:6).
28:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Jan Peterek, asistoval František Pavlík (9:5).
27:37
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Libor Výmola bez asistence (9:4).
26:45
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Jakub Lang (8:4).
26:06
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Dominik Oltyán (7:4).
24:33
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Viktor Zatloukal (6:4).
24:00
24:00
23:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Adam Lehnert, asistoval Lorraine Vivienne Kaluscha (5:4).
20:44
20:24
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Rainer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
18:15
Vyloučen hráč Šimon Toška družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:23
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Libor Výmola (5:2).
13:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval František Pavlík (4:2).
12:44
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Libor Výmola bez asistence (4:1).
12:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Lorraine Vivienne Kaluscha, asistoval Radovan Kufa (3:1).
12:00
12:00
06:27
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán bez asistence (3:0).
05:51
03:02
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a David Musial.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ:
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Josef Černý, Jakub Lang, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán