4:2
2:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - FK Slovan J.Hradec 9:3
1. Adam Zíka, 4. Ondřej Vácha, 5. Adam Zíka, 24. Ondřej Vácha, 26. Ondřej Vácha, 26. Jan Ludvík, 27. Dominik Pauš, 37. Jan Ludvík, 40. Vladislav Petržilka - 8. Martin Novák, 17. Jakub Jindra, 25. Jakub Jindra; rozhodčí: Jan Koutník - Jan Jeřábek; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Nejedlý ? - Matěj Chalupa ?; po třetinách: 3:1, 4:2, 2:0;
45:00
39:27
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Vladislav Petržilka bez asistence (9:3).
38:35
Timeout Banes Florbal Soběslav
36:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Ludvík, asistoval Adam Zíka (8:3).
30:00
30:00
26:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Dominik Pauš, asistoval Filip Musil (7:3).
25:37
25:21
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Šimon Vančata (5:3).
24:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Aleš Möhwald (4:3).
23:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Michal Hruška (4:2).
19:54
Vyloučen hráč Jaroslav Peterka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou.
17:25
Vyloučen hráč Marek Doucha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
16:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra bez asistence (3:2).
15:41
Vyloučen hráč Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
07:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Vojtěch Mach (3:1).
04:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Dominik Pauš (3:0).
03:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Jan Ludvík (2:0).
00:36
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Jan Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Matěj Chalupa; hráči v poli: Martin Novák, Jakub Jindra, Jiří Šustr, Filip Kopřiva, Vojtěch Mach