1:0
2:1
0:0

FORZA Tatran - FBŠ Hattrick Brno 4:3pn
20. Martin Kostiha, 30. Martin Kostiha, 31. Milan Fridrich, N Patrik Kopřiva - 4. Pavel Nespěšný, 7. Pavel Nespěšný, 34. Tomáš Pavelka; rozhodčí: Martin Kotala - Tomáš Ryba; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Milan Karšňák ? - Michal Jansa ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Tomáš Pavelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Aleš Jakůbek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Libor Schneider , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Petr Komoň , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FORZA Tatran hráč Patrik Kopřiva a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FORZA Tatran hráč Vojtěch Šust , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FORZA Tatran hráč Milan Fridrich , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FORZA Tatran hráč Martin Kostiha a vstřelil gól.
46:00
Zahájení trestná střílení.
46:00
Trenér Hattrick Brno: Pěkný zápas, gratulujeme soupeři k vítězství, porveme se o bronz.
46:00
Trenér Střešovic: Pěkný zápas, loterie v nájezdech. Jsme rádi, za šťastný konec. Držíme palce Brnu v boji o bronz.
46:00
45:57
Vyloučen hráč Lukáš Koutník družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:15
Vyloučen hráč Lukáš Koutník družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:00
36:00
33:46
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Pavelka, asistoval Petr Komoň (3:3).
30:36
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Vojtěch Šust (3:2).
29:57
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Petr Ďarmek (2:2).
24:00
24:00
19:26
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Vladimír Fuchs (1:2).
14:54
Vyloučen hráč Pavel Blažejovský družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Nespěšný, asistoval Pavel Blažejovský (0:2).
03:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Nespěšný, asistoval Lukáš Koutník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Michal Jansa; hráči v poli: Pavel Koblasa, Aleš Jakůbek, Pavel Nespěšný, Lukáš Koutník, Petr Komoň
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Milan Karšňák; hráči v poli: Patrik Kopřiva, Jiří Jandáček, Lukáš Zeman, Milan Fridrich, Jan Zahalka