2:0
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B 9:3
7. Jan Světlík, 11. Vojtěch Bureš, 12. Tomáš Zíbr, 14. Jan Čečetka, 21. Vojtěch Bureš, 24. František Donaj, 35. Vojtěch Bureš, 41. Jan Světlík, 45. Jan Světlík - 14. Michal Háp, 43. Filip Dohnal, 44. Jiří Žák; rozhodčí: Martin Preclík - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Brandon Bulis 24 - Lubomír Stráník 31; po třetinách: 4:1, 2:0, 3:2;
45:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 16, Litomyšl 9
45:00
Střely celkem: Náchod 40, Litomyšl 25
45:00
44:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Světlík, asistoval Jan Čečetka (9:3).
43:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jiří Žák bez asistence (8:3).
42:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Jakub Haupt (8:2).
40:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Světlík, asistoval František Donaj (8:1).
39:48
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:09
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za blokování hokejky.
34:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval František Donaj (7:1).
34:32
Vyloučen hráč Jakub Haupt družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Náchod 12, Litomyšl 8
30:00
26:19
Trestné střílení družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B neproměnil Marek Lamplot.
23:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Jiří Juhász (6:1).
20:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (5:1).
15:00
15:00
Střely v první třetině: Náchod 11, Litomyšl 8
15:00
13:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Motyčka (4:1).
13:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Čečetka, asistoval Tomáš Poupa (4:0).
11:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval David Kocián (3:0).
10:43
06:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Světlík, asistoval Vojtěch Bureš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jiří Juhász, Jakub Divišek, František Donaj, Jan Světlík, Vojtěch Bureš