0:3
1:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B - Florbalová akademie MB 3:5
3. Aleš Orálek, 5. Daniel Miczek, 35. Roman Vojtíšek - 20. Lukáš Studený, 24. Jiří Bouška, 24. Lukáš Studený, 36. Viktor Hostinský, 36. Lukáš Studený; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Maceček ? - Jakub Koráb ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:2;
36:00
Komentář kapitána hostů: Po včerejší noci jsme čekali těžký zápas, srdíčkem jsme ho zvládli, stejně jako minulý rok, nás do finále posílá Viktor Hostinský, děkujeme Viktore, jinak hezký zápas.
36:00
Komentář vedoucího domácích, Ondřeje Miklase: Jsem rád, že Vítkovice přispívají k neustálému rozvoji florbalu. Myslel jsem, že znám všechny způsoby, jak se dá pro...at zápas. Ale my jsme dneska vynalezli nový. Gratulace soupeři!
36:00
35:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený bez asistence (3:5).
35:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Jiří Bouška (3:4).
34:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Roman Vojtíšek, asistoval Miroslav Holenka (3:3).
32:13
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B
24:00
24:00
23:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Viktor Hostinský (2:3).
23:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Viktor Hostinský (2:2).
19:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Branislav Rak (2:1).
12:44
Vyloučen hráč Petr Gajda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:46
Vyloučen hráč Jakub Koráb družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
04:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Daniel Miczek, asistoval Roman Sladký (2:0).
02:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Aleš Orálek, asistoval Tomáš Svoboda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Jakub Koráb; hráči v poli: Vladimír Hájek, Štěpán Jirounek, Viktor Hostinský, Michal Vlk, Milan Dufek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B: brankář: Jan Maceček; hráči v poli: Aleš Orálek, Tomáš Svoboda, Roman Švancer, Roman Vojtíšek, Tomáš Matlenga