1:2
7:0
- : -

Orel Jednota Troubelice - Arktic Olomouc 10:3
11. Dušan Krejčí, 12. Marek Rotrekl, 18. Marek Rotrekl, 25. Marek Rotrekl, 26. Jiří Kasal, 30. Dušan Krejčí, 32. Patrik Kasal, 33. Patrik Kasal, 34. Jiří Kasal, 35. Dušan Krejčí - 10. Petr Vrba, 16. Petr Hanzlík, 24. Radek Sikora; rozhodčí: Jiří Kroupa - Roman Sasín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Radek Šiška ? - Martin Urban ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 7:0;
36:00
34:16
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Dušan Krejčí, asistoval Martin Král (10:3).
33:23
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Dušan Krejčí (9:3).
32:48
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Marek Rotrekl (8:3).
31:19
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Lukáš Doubrava (7:3).
30:26
Vyloučen hráč Martin Král družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za hrubost.
29:51
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Dušan Krejčí, asistoval Radomír Pešek (6:3).
25:34
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Lukáš Doubrava (5:3).
24:34
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Patrik Kasal (4:3).
24:00
24:00
23:41
Branku družstva Arktic Olomouc vstřelil Radek Sikora, asistoval Petr Hanzlík (3:3).
17:46
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl bez asistence (3:2).
16:39
Vyloučen hráč Jiří Morong družstva Arktic Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
16:39
Vyloučen hráč Patrik Kasal družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:39
Branku družstva Arktic Olomouc vstřelil Petr Hanzlík, asistoval Ivo Spisar (2:2).
12:00
12:00
11:23
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Lukáš Doubrava (2:1).
10:05
09:47
Branku družstva Arktic Olomouc vstřelil Petr Vrba, asistoval Ivo Spisar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů Arktic Olomouc:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Martin Král, Lukáš Doubrava, Milan Vojáček, Jiří Kasal, Patrik Kasal