4:3
0:2
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - Florbal Holešov 6:5
6. Tomáš Solný, 9. Tomáš Měch, 15. Michal Pavela, 17. Lukáš Petřík, 18. Vladimír Grochal, 22. Lukáš Petřík - 18. Michal Florián, 19. Milan Šubín, 22. Martin Svozil, 28. Michal Florián, 33. Michal Florián; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Černín ? - Petr Stoklásek ?; po třetinách: 2:0, 4:3, 0:2;
36:00
Komentář kapitána hostů: S Opavou se nám povedlo odehrát vyrovnanou partii, na rozdíl od dvoj zápasu s Vítkovic, a i když se nám nepodařilo vylepšit 8 místo po základní části jsme rádi za zkušenost si zahrát s celky mimo náš kraj a moc se nám líbilo v Ostravě a výborná taková Plzeň.
36:00
Komentář vedoucího domácích: Není nic hezčího než ukončit sezonu vítězně, děkujeme soupeřům za férový zápas, pořadatelům a rozhodčím.
36:00
34:09
Vyloučen hráč Václav Nuhlíček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání.
32:32
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michal Florián, asistoval Martin Svozil (6:5).
28:04
Vyloučen hráč Lukáš Petřík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
27:17
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michal Florián, asistoval Václav Nuhlíček (6:4).
24:00
24:00
23:59
Trestné střílení družstva Florbal Holešov neproměnil Michal Florián.
21:49
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Martin Svozil bez asistence (6:3).
21:36
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Tomáš Měch (6:2).
18:17
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Milan Šubín, asistoval Václav Nuhlíček (5:2).
17:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Martin Both (5:1).
17:44
Vyloučen hráč Tomáš Dragan družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:08
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michal Florián, asistoval Milan Šubín (4:1).
16:06
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Tomáš Solný (4:0).
14:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Michal Pavela, asistoval Tomáš Měch (3:0).
12:00
12:00
08:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Měch, asistoval Pavel Tesař (2:0).
05:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Solný, asistoval Jakub Kučera (1:0).