2:2
4:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Orel Přelouč B 7:4
10. Tomáš Poupa, 20. Tomáš Poupa, 26. Jiří Juhász, 31. Vojtěch Bureš, 39. Vojtěch Bureš, 41. František Donaj, 43. František Donaj - 2. Tomáš Jadrníček, 13. Ladislav Jezdinský, 25. Ladislav Jezdinský, 28. Pavel Bína; rozhodčí: Martin Volf - Jiří Němec; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 22 - Jakub Albrecht 29; po třetinách: 1:2, 2:2, 4:0;
45:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 9, Přelouč 6
45:00
Střely celkem: Náchod 36, Přelouč 26
45:00
42:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Jan Světlík (7:4).
40:12
38:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jiří Juhász (5:4).
37:16
Vyloučen hráč Petr Novák družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za sekání.
30:49
30:00
30:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 14, Přelouč 11
30:00
29:11
Vyloučen hráč Jan Pozler družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za opakované přestupky.
27:43
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Pavel Bína, asistoval Jan Pozler (3:4).
25:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jiří Juhász, asistoval Jan Čečetka (3:3).
24:47
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Pavel Bína (2:3).
19:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Tomáš Kopecký (2:2).
18:23
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
Střely v první třetině: Náchod 13, Přelouč 9
15:00
12:23
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (1:2).
09:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Aleš Kaválek (1:1).
01:18
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tomáš Jadrníček, asistoval Jan Pozler (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Jiří Němec.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč B:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Jakub Divišek, Jiří Juhász, František Donaj, Jan Světlík, Vojtěch Bureš