0:3
0:0
- : -

FBŠ Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 1:3
7. Tomáš Pavelka - 14. Ondřej Miklas, 17. Tomáš Matlenga, 20. Tomáš Svoboda; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Jansa ? - Milan Bučko ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:0;
36:00
Komentář trenéra domácích: Gratulujeme Vítkovicím k třetímu místu, zápas se Střešovicemi nás stál hodně sil a ty nám chyběli v zápase o bronz.
36:00
Vyjádření vedoucího Vítkovic, Ondřeje Miklase: Tak jako jsme v semifinále ztratili zápas ve druhé třetině, tak teď jsme ve druhé třetině třemi neskutečnými vinkly zápas strhli na svou stranu. Pomohlo nám, že jsme měli širší kádr než Hattrick, kterému děkujeme za férový zápas.
36:00
32:42
Vyloučen hráč Miroslav Holenka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda, asistoval Martin Svoboda (1:3).
16:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Matlenga, asistoval Miroslav Holenka (1:2).
13:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Ondřej Miklas, asistoval Tomáš Matlenga (1:1).
12:00
12:00
06:37
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Pavelka, asistoval Petr Komoň (1:0).