3:0
0:2
- : -

FORZA Tatran - Florbalová akademie MB 3:2
14. Jan Zahalka, 21. Milan Fridrich, 24. Jan Zahalka - 33. Viktor Hostinský, 34. Štěpán Jirounek; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:2 + Michal Vlk 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Karšňák ? - Jakub Koráb ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 0:2;
36:00
Komentář kapitána domácích: Ještě jeden zlatý večírek pro tuhle partu.
36:00
Komentář vedoucích hostů: Těšili jsme se na přivítání na radnici, ale jak každý správný cyklista ví druhý místa nikoho nezajímaj, tak jsme druhý no a co.
36:00
35:14
Timeout Florbalová akademie MB
33:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Štěpán Jirounek, asistoval Michal Vlk (3:2).
32:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Jiří Bouška (3:1).
24:00
24:00
23:58
Vyloučen hráč Michal Vlk družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za hrubost.
23:03
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Jan Zahalka, asistoval Vojtěch Šust (3:0).
20:00
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval David Růna (2:0).
13:22
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Jan Zahalka, asistoval Milan Fridrich (1:0).
12:15
Vyloučen hráč Michal Vlk družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:00
12:00
05:33
Vyloučen hráč Branislav Rak družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB:
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Milan Karšňák; hráči v poli: Patrik Kopřiva, David Růna, Jan Zahalka, Lukáš Zeman, Milan Fridrich