1:4
2:3
- : -

Kanonýři Kladno B - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7
13. Dominik Horák, 25. Vojtěch Ptáček, 25. Lukáš Spurný - 7. Hugo Marx, 7. Jakub Pekárek, 12. Richard Kellenberger, 13. Jáchym Karda, 16. Jan Slezák, 18. Richard Kellenberger, 25. Miroslav Řehák; rozhodčí: Jaroslav Verner - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Rudolf Michalski ? - Matyáš Cvejn ?; po třetinách: 1:4, 2:3;
26:00
24:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Miroslav Řehák, asistoval Richard Kellenberger (3:7).
24:15
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Lukáš Spurný, asistoval Erik Weglarz (3:6).
24:03
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Ptáček, asistoval Václav Číhal (2:6).
17:30
Vinohrady mají v druhém poločase viditelnou převahu, hráči Kladna by potřebovali vstřelit gól, aby se dostali zpět do hry
17:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Ondřej Slabý (1:6).
15:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Slezák, asistoval Hugo Marx (1:5).
14:00
poslední 2 minuty prvního poločasu přinesly 3 góly, uvidíme, zda bude tento trend pokračovat i v druhé poločase
13:00
13:00
12:51
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Dominik Horák, asistoval Václav Číhal (1:4).
12:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jáchym Karda, asistoval Richard Kellenberger (0:4).
12:00
Vinohrady mají zatím více ze hry, průběžný výsledek tomu odpovídá
11:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Jan Slezák (0:3).
10:20
hra je často přerušována
06:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pekárek, asistoval Hugo Marx (0:2).
06:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hugo Marx, asistoval František Urbánek (0:1).
02:00
míček nelétá do branky, ale přes mantinel mimo hřiště
00:30
poslední zápas dnešního odpoledne začal, publikum prořídlo, ale hráči se chtějí svůj zápas užít
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Rudolf Michalski; hráči v poli: Dominik Horák, Vojtěch Ptáček, Ondřej Groh, Lukáš Spurný, Václav Číhal