1:1
1:2
- : -

AIK Steel Kladno B - Florbal Neratovice B 2:6
13. Jaroslav Chalupný, 33. Jakub Neradil - 1. Radim Tůma, 2. Kryštof Dítě, 7. Kryštof Dítě, 21. Radim Tůma, 26. Radim Tůma, 29. Tomáš Vokšický; rozhodčí: Vít Voltr - Jan Šubrt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Machů ? - Roman Roškot ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:2;
36:00
35:21
Nacházíme se v pasáži, ve které se sice hraje nahoru dolů, ale góly zatím nepřináší
32:05
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jakub Neradil, asistoval Jakub Machů (2:6).
29:37
Průtok obranou Neratovic gólem neskončil
28:58
Timeout AIK Steel Kladno B
28:58
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Tomáš Vokšický bez asistence (1:6).
28:58
Vokšického střela do brány nemířila, ale gólman mu chtěl udělat radost, a tak si ji sklepl do brány. 6:1
25:02
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Radim Tůma, asistoval Kryštof Dítě (1:5).
24:49
Roškot zákrokem á la Hašek zastavil šance Kladna
24:00
24:00
23:44
Vyloučen hráč Jiří Kliner družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:13
20:13
Tůma ranou do winglu o tyčku střílí výstavní gól, za který by se určitě nestydil ani Pastrňák.
18:52
Vyloučen hráč Jiří Šimon družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
18:52
Vyloučen hráč Jiří Neradil družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování.
18:52
Neratovice hrají přesilovku 5 na 3 ke které přišly jak slepý k houslím.
17:54
Neratovice se právě dostaly na útočnou polovinu a zahrozily opět ranou jako z kanóna
16:49
Neratovice polevily v bránění a po střele z první skoro dostaly gól
12:23
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jan Vršek (1:3).
12:23
Neratovice poprvé inkasují. Po nepovedené pasáži na své polovině inkasuje Roškot na přední tyč po nedůrazu obrany
12:00
12:00
08:49
Sauer málem zboural pořadatelský stolek. Měl by si dát příště bacha
06:52
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Kryštof Dítě, asistoval Radim Tůma (0:3).
06:52
Kombinace po ose Tůma - Dítě skončila gólem.
05:13
Rutteho dělovka minula bránu jen o chlup. Gólmanovi projel mráz po zádech.
03:20
Teď měl Roman Roškot namále! Střelu od půlky vyrazil nad sebe a zmateně ho hledá, naštěstí mu nespadl do brány. Byl by to smolný okamžik.
01:20
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Kryštof Dítě, asistoval Jaroslav Tesař (0:2).
00:27
00:27
Radim Tůma si právě sklepl balón ze vzduchu a golmanovi střelou do teploměru nedává šanci a dává gól.