4:0
4:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy C - AIK Steel Kladno B 14:3
2. Ctirad Malina, 5. Ctirad Malina, 7. Daniel Havlíček, 10. Ctirad Malina, 11. Matouš Neužil, 12. Jan Hrdlička, 16. Roman Svrček, 18. Daniel Havlíček, 20. Matouš Neužil, 21. Tomáš Procházka, 29. Matouš Neužil, 32. Jan Hrdlička, 34. Ondřej Neužil, 36. Jiří Kraml - 4. Jaroslav Chalupný, 25. Jakub Neradil, 26. Jan Hejcman; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 3:5; využití: 3:2; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Jakub Machů ?; po třetinách: 6:1, 4:0, 4:2;
35:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jiří Kraml, asistoval Matouš Neužil (14:3).
35:46
Vyloučen hráč Jakub Machů družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za hrubost.
34:13
Vyloučen hráč Michal Hájek družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání.
33:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Neužil, asistoval Jan Hrdlička (13:3).
31:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Roman Svrček (12:3).
28:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Matouš Neužil bez asistence (11:3).
26:10
Vyloučen hráč Jiří Šimon družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za hra rukou.
25:58
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jan Hejcman bez asistence (10:3).
25:47
Vyloučen hráč Václav Trousil družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
25:47
Vyloučen hráč Václav Trousil družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za bránění ve hře.
24:36
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jakub Neradil, asistoval Jiří Neradil (10:2).
24:36
Ze zápasu se stává již exhibice v podání Kobylis.
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Roman Svrček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za bránění ve hře.
23:30
Vysoká hůl Kladna na polovině hřiště.
20:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Ondřej Neužil (10:1).
20:13
Už známe vítěze, dlužníkem se stává Procházka.
19:56
Všichni jsou zvědaví, kdo bude přispívat do Kobyliské kasy za desátý gól.
19:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Matouš Neužil, asistoval David Ledvinka (9:1).
18:27
Vyloučen hráč Jiří Neradil družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
17:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Matouš Neužil (8:1).
17:45
Havlíček proměňuje přesilovou hru a ze zápasu začíná být exhibice.
16:29
Vyloučen hráč Jiří Šimon družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:29
Šimon předvedl ukázkové nedovolené vrážení, které rozhodčí bez rozpaků trestají.
15:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Roman Svrček, asistoval Matouš Neužil (7:1).
15:00
Tak jsem to zakřikl, vzápětí se Kobylisy prosazují z nenápadné akce.
14:46
Momentálně sledujeme hluchou pasáž.
12:00
12:00
11:03
10:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Matouš Neužil, asistoval Tomáš Procházka (5:1).
09:01
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Jan Hrdlička (4:1).
09:01
Malina kompletuje hattrick, v jeho věku je to úctyhodná záležitost.
08:53
Machů teď fantasticky vychytal Procházku v tutové šanci.
08:17
Prosíme fanoušky, aby nám během zápasu neběhali skrze hřiště. Díky!
06:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček bez asistence (3:1).
06:57
Havlíček se z pravé strany přesunul na levou, odkud vyslal přízemní střelu za bezmocného gólmana.
04:25
Malina přidává další branku a Kobylisy se opět ujímají jednobrankového vedení.
04:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Václav Trousil (2:1).
03:43
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jaroslav Chalupný bez asistence (1:1).
03:43
Po sekané z obou stran nakonec posílá Chalupný míček do levé šibenice.
01:23
01:23
Malina předvedl svojí klasickou parádu jednou rukou a s přehledem posílá balón za brankovou čáru.