1:0
6:0
- : -

Spartak Pelhřimov - FBC Česká Lípa white 8:3
8. Martin Sviták, 20. Martin Sviták, 23. Jiří Bartoška, 25. Patrik Mynařík, 26. David Jelínek, 27. Maxmilián Škoda, 29. Maxmilián Škoda, 30. Martin Sviták - 3. Ladislav Pekárek, 4. Jan Zátka, 9. Tomáš Volevecký; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Sebastian Pavlas ? - Milan Švajcr ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 6:0;
30:00
29:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták, asistoval Maxmilián Škoda (8:3).
28:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Jiří Vlach (7:3).
26:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Patrik Mynařík (6:3).
25:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil David Jelínek, asistoval Vít Papež (5:3).
24:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Maxmilián Škoda (4:3).
22:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jiří Bartoška, asistoval Matěj Jirků (3:3).
21:21
Knespl dvakrát trefuje brankáře.
20:00
20:00
19:33
17:42
Vyloučen hráč Kateřina Hadravová družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
09:30
Pelhřimov tlačí Lípu na jejich polovině.
08:58
Pekárek v dobré šanci.
08:01
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Tomáš Volevecký, asistoval Matyáš Flekl (1:3).
07:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták bez asistence (1:2).