0:1
3:2
- : -

FBC Draci Říčany bílí - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4
32. David Tománek, 33. Vojtěch Kepka, 40. David Tománek - 5. Vojtěch Doucha, 21. Martin Šolaja, 42. Jan Pinkas, 43. Jan Pinkas; rozhodčí: Lukáš Weissgráb - David Hejzlar; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: František Lerch ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2;
45:00
43:28
Timeout FBC Draci Říčany bílí
42:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Matěj Šaroch (3:4).
41:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Marek Paštika (3:3).
39:15
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval František Lerch (3:2).
32:43
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Kepka, asistoval Ondřej Kubeš (2:2).
31:14
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Vítězslav Špok (1:2).
31:11
Vyloučen hráč Lukáš Konečný družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vražení zády.
30:00
30:00
29:14
Vyloučen hráč Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
27:10
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za vražení zády.
26:52
Vyloučen hráč Lukáš Konečný družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Šolaja, asistoval Matěj Šaroch (0:2).
15:00
15:00
14:54
Vyloučen hráč Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za hra na zemi.
04:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Doucha, asistoval Tadeáš Doucha (0:1).