0:3
2:1
- : -

FK Spartak Praha - Florbal Neratovice B 3:5
4. Lukáš Franz, 26. Michal Tuma, 34. Ondřej Semilský - 9. Kryštof Dítě, 16. Tomáš Vokšický, 16. Jaroslav Tesař, 23. Martin Boušek, 28. Martin Boušek; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Švec ? - Roman Roškot ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:1;
36:00
33:52
Timeout FK Spartak Praha
33:52
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil Ondřej Semilský, asistoval Michal Koníček (3:5).
32:15
Vyloučen hráč Ondřej Sauer družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání.
31:16
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:16
Vyloučen hráč Jaroslav Tesař družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání.
28:27
Vyloučen hráč Ondřej Semilský družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání.
27:40
Vyloučen hráč Michal Koníček družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání.
27:12
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Martin Boušek, asistoval Jakub Ondráček (2:5).
25:00
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil Michal Tuma bez asistence (2:4).
24:00
24:00
23:02
Boušek si vyjel zpoza brány nikým nehlídán a dostal se ke střele, k jeho smůle gólman jeho záměr odhalil a následnou střelu chytil.
22:27
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Martin Boušek, asistoval Kryštof Dítě (1:4).
22:04
Tempo hry je prozatím klidné se spoustou nepřesností na obou stranách.Navrch mají Neratovice ale své úsilí proměnili pouze ve 3 góly.
21:01
Gólman Spartaku právě vychytal střelu z otočky z dílny Kryštofa Ditěte.
20:08
Boušek se snažil vybojovat balónek ale pouze ho srazil do autu.
15:30
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Jaroslav Tesař, asistoval Jakub Ondráček (1:3).
15:11
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Tomáš Vokšický, asistoval Kryštof Dítě (1:2).
12:00
12:00
10:04
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:56
Trestné střílení družstva Florbal Neratovice B neproměnil Martin Boušek.
09:56
Vyloučen hráč Václav Král družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání.
09:14
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
08:31
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Kryštof Dítě, asistoval Vojtěch Görög (1:1).
05:21
Vyloučen hráč Kryštof Dítě družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
03:29
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil Lukáš Franz, asistoval Jan Kořínek (1:0).