0:1
3:0
- : -

GLADIATOR TEAM BEROUN - FBC Penguins Praha 4:5
12. Radim Onderka, 30. Bořek Sláma, 30. Radim Onderka, 36. Radim Onderka - 3. Václav Boček, 4. Stanislav Kodet, 5. Michal Šíma, 6. Jakub Klement, 19. Václav Boček; rozhodčí: Lukáš Baloun - Patrik Trejbal; vyloučení: 4 + Bořek Sláma 5:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Hejna ? - Jan Roháč ?; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:0;
36:00
35:53
Vyloučen hráč Mikuláš Vyleta družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
35:31
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Radim Onderka, asistoval Bořek Sláma (4:5).
34:24
Timeout GLADIATOR TEAM BEROUN
30:38
Vyloučen hráč Stanislav Kodet družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:38
29:19
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Bořek Sláma, asistoval Lukáš Žiga (2:5).
29:09
Vyloučen hráč Filip Terč družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:59
Vyloučen hráč Stanislav Kodet družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
20:25
Vyloučen hráč Bořek Sláma družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 5 minut za hrubost.
19:25
Vyloučen hráč Jiří Svoboda družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za hrubost.
18:28
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Václav Boček bez asistence (1:5).
16:29
Vyloučen hráč Radim Onderka družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za blokování hokejky.
14:30
Vyloučen hráč Jiří Svoboda družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za bránění ve hře.
14:30
Vyloučen hráč Jiří Svoboda družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
11:19
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Radim Onderka bez asistence (1:4).
05:22
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Jakub Klement, asistoval Ondřej Zeman (0:4).
04:23
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Michal Šíma, asistoval Stanislav Kodet (0:3).
03:33
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Stanislav Kodet, asistoval Mikuláš Vyleta (0:2).
02:11
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Václav Boček, asistoval Michal Šíma (0:1).