1:0
0:1
- : -

Prague Tigers C - SK Florbal Benešov B 2:2
3. Petr Novák, 21. Jakub Janda - 11. Martin Jaeger, 27. Marek Vachoušek; rozhodčí: Lukáš Husák - Tomáš Cimrman; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Skála 148 - Pavel Kubásek ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1;
36:00
29:09
Vyloučen hráč Jan Baloun družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání.
26:02
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Aleš Chod (2:2).
24:00
24:00
22:06
Vyloučen hráč Roman Eder družstva Prague Tigers C na 2 minuty za nesportovní chování.
20:23
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jakub Janda, asistoval Jan Vacek (2:1).
17:43
Vyloučen hráč Josef Čižkovský družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
10:44
Vyloučen hráč Jan Fencík družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání.
10:12
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Martin Jaeger bez asistence (1:1).
02:17
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Petr Novák, asistoval Jan Fencík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov B:
00:00
Line-up domácích Prague Tigers C: brankář: Filip Skála; hráči v poli: Jakub Pražák, Ondřej Hamerník, Tomáš Večeřa, Vladimír Jambor, Jan Vacek