1:2
1:2
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B - SSK Future Barrandov 5:6
1. Tomáš Pokorný, 3. Jan Kudela, 15. Tomáš Vlček, 18. Tomáš Vlček, 41. Jan Kudela - 7. Karel Šteker, 7. Martin Ryneš, 18. Jan Tomanec, 29. Lukáš Klier, 32. Kryštof Antůšek, 33. Ondřej Koutník; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Kameš ? - Ondřej Horňák ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:2;
45:00
42:49
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
40:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jan Kudela, asistoval Karel Horký (5:6).
36:43
Vyloučen hráč David Ryneš družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
32:19
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Ondřej Koutník, asistoval Karel Šteker (4:6).
31:55
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Kryštof Antůšek bez asistence (4:5).
30:00
30:00
28:14
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Lukáš Klier, asistoval Kryštof Antůšek (4:4).
21:22
Vyloučen hráč Jan Kudela družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za hrubost.
17:48
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Jan Tomanec, asistoval Karel Šteker (4:3).
17:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Karel Horký (4:2).
17:07
Trestné střílení družstva SSK Future Barrandov neproměnil Karel Šteker.
15:00
15:00
14:13
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (3:2).
06:58
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval David Ryneš (2:2).
06:41
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval Ondřej Koutník (2:1).
02:34
00:17
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Jaroslav Pokorný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů SSK Future Barrandov:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Patrik Svoboda, Michal Kubert, Jaroslav Pokorný, Tomáš Pokorný, Martin Kameš