3:2
2:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice zelení - Fbc Topgal Šternberk 5:7
13. Patrik Matys, 17. Matyáš Mihalik, 17. Vojtěch Fišer, 22. Markéta Míchalová, 22. Vojtěch Fišer - 3. Marek Jurkulák, 8. Marek Jurkulák, 8. Martin Izák, 14. Josef Richter, 20. Roman Odstrčil, 26. Marek Jurkulák, 30. Marek Jurkulák; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Matěj Brabenec ? - Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 0:3, 3:2, 2:2;
30:00
29:43
Vyloučen hráč Petr Vaverčák družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost.
29:37
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Lukáš Macháček (5:7).
21:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil Vojtěch Fišer, asistoval Matyáš Kouba (5:5).
21:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil Markéta Míchalová, asistoval Matyáš Mihalik (4:5).
21:07
Richter těsně míjí.
20:12
Macháček si prodral cestu mezi hráči a vypouští další prudkou střelu.
20:00
20:00
19:37
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Roman Odstrčil, asistoval Patrik Antoniazi (3:5).
19:21
Gajdoš trefuje pouze gólmana.
19:02
Macháček těsně minul.
16:59
16:59
Štíři dokázali během minuty stáhnout náskok soupeřů na rozdíl jednoho gólu díky trefám Mihalika a Fišery.
16:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil Matyáš Mihalik, asistoval Matyáš Sirotek (2:4).
15:27
Macháček předvedl dobrou individuální akci zakončenou střelou.
14:06
Hybler trefuje tyčku.
13:32
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Josef Richter, asistoval Marek Jurkulák (1:4).
12:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil Patrik Matys, asistoval Matyáš Kouba (1:3).
11:19
Antoniazi vychytal Matyse, který střílel do odkryté brány.
08:06
Vaverčák trefuje prudkou střelou brankáře.
07:49
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Izák, asistoval Jan Procházka (0:3).
07:49
Chvíli po svém spoluhráči přidává další branku Izák a navyšuje náskok Šternberku na 3:0.
07:09
07:09
Macháček si dobře počkal na nepřesnou nahrávku, získal a vyvezl míček a poté dával na Jurkuláka před prázdnou bránou, který navyšuje na 2:0 pro Šternperk.
06:22
Ševčík míjí svojí prudkou střelou.
05:42
Obrana Budějovic úplně zapomněla na Macháčka, který dostal prostor před bránou, gólman ale tuto těžkou střelu vychytal.