5:0
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ SLAVIA Plzeň 11:1
2. Antonín Votava, 4. Lukáš Kafka, 6. Filip Gabriel, 6. Michal Záboj, 8. Vojtěch Beneš, 11. Marek Matoušek, 12. Jan Štefek, 14. Antonín Votava, 16. Michal Záboj, 18. Michal Záboj, 24. Martin Škorpa - 21. David Biněda; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Poráč ?, Josef Šedivý ? - Šimon Staněk ?, Šimon Bejdák ?; po třetinách: 5:0, 5:0, 1:1;
30:00
25:54
Netrh mimo.
24:46
Chodov zatlačil Plzeň na jejich polovině.
23:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Michal Záboj (11:1).
21:28
Na míčku opět Chodov, který chce přidat další góly.
20:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda, asistoval Matěj Švácha (10:1).
20:30
A začala nám poslední třetina tohoto utkání. A Plzeň dává svůj první gól zápasu.
20:01
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20:00
20:00
18:56
Peterka si zřejmě spletl sporty a střílí do výšky fotbalové branky. :)
17:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Záboj, asistoval Matěj Jambor (10:0).
17:54
Jambor na volného Záboje, který završuje hattrick.
16:30
Benda výborně ubránil hru 2 na 1.
15:29
15:01
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Bejdák družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
13:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Jan Štefek (8:0).
13:42
Minimum místa stačilo Votavovi, aby vstřelil gól.
12:15
Záboj pouze do boční sítě.
11:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Štefek, asistoval David Moudrý (7:0).
10:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matoušek bez asistence (6:0).
10:50
Matoušek sám v úniku s přehledem proměňuje.
10:01
Začala nám druhá třetina a na tribuně můžeme slyšet překřikující se fanoušky Plzně a Prahy.
10:00
10:00
07:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Ondřej Zlesák (5:0).
07:36
Před bránou se ocitl samotný i Koudelka , který třemi pokusy nebol schopný překonat Staňka.
07:00
Před brankou se ocitl samotný Matoušek, který ale dostal nepřesnou přihrávku a tak z toho nic nebylo.
06:30
Střela Netrha končí mimo.
05:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Záboj bez asistence (4:0).
05:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Gabriel, asistoval Robert Petr Koudelka (3:0).
04:30
Chodov se ujímá vedení 2:0.
03:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Jambor (2:0).
03:51
Kafka z půlky hřiště střílí gól.
02:42
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Matěj Rapp.
02:42
Marek Poráč neuvěřitelně chytá nájezd Rappa.
02:00
Švácha pouze do bloku.
01:32
První branka padá z hole chodovského hráče.
01:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval David Moudrý (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrál tým z Prahy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Martin Benda, Tobiáš Franc, Matěj Švácha, Matěj Rapp, David Biněda
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Marek Poráč; hráči v poli: Matěj Jambor, David Weigner, Lukáš Kafka, Ondřej Peterka, Michal Záboj