2:3
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FbC Asper Šumperk 4:8
2. Martin Přikryl, 21. Jan Machatý, 33. Jáchym Bielesz, 35. Jan Machatý - 3. Viktor Patsch, 5. Jan Mannl, 8. Ondřej Sitta, 11. Ondřej Sitta, 24. Ondřej Sitta, 25. Karel Mareček, 31. Matěj Krňávek, 33. Martin Mlynář; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vladimír Šiška ? - Pavel Fleischmann ?; po třetinách: 1:4, 1:1, 2:3;
36:00
34:35
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý, asistoval Benedikt Müller (4:8).
32:52
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jáchym Bielesz bez asistence (3:8).
32:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Martin Mlynář, asistoval Matěj Krňávek (2:8).
30:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Krňávek, asistoval Tomáš Cikryt (2:7).
24:35
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Karel Mareček, asistoval Antonín Harapát (2:6).
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Jan Habr družstva FBC Droždín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:35
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Antonín Harapát (2:5).
20:13
12:00
12:00
10:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Jan Mannl (1:4).
07:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Tomáš Cikryt (1:3).
04:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Ondřej Sitta (1:2).
02:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Viktor Patsch bez asistence (1:1).
01:58
Vyloučen hráč Jan Habr družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
01:26
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval Josef Dobeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Pavel Fleischmann; hráči v poli: Viktor Patsch, Karel Mareček, Jan Mannl, Antonín Harapát, Ondřej Sitta
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Vladimír Šiška; hráči v poli: Jakub Rybařík, Roman Švarc, Benedikt Müller, Jan Machatý, Vlastimil Roletzky