2:2
4:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBC TJ Jablonné nad Orlicí 7:2
8. Anna Dobešová, 13. Michaela Středulová, 19. Radka Niemczyková, 30. Anna Dobešová, 34. Andrea Luzarová, 35. Nela Blažková, 36. Radka Niemczyková - 16. Eliška Pešavová, 19. Adéla Kosková; rozhodčí: Martin Preclík - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská 8 - Monika Rubešová 15, Markéta Kosková 5; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:0;
36:00
Komentář trenéra domácích: První třetina nás trochu ukolébala, protože jsme měli hromadu šancí. Bohužel neproměněných. Pak na nás trochu dolehlo nevyspání a museli jsme se hodně povzbuzovat, ať nevypadneme ze zápasu, což se nejvíc projevilo ve finální fázi. Nakonec jsme si ale došli pro výhru s vyšším rozdílem. Děkujeme soupeři, musíme se dát do kupy na poslední zápas.
36:00
Komentář trenéra hostů: Dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem, bohužel rozhodla efektivita soupeře ve třetí třetině. Děkujeme za utkání.
36:00
35:59
střely za třetí třetinu: 9:4
35:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Vendula Schindlerová (7:2).
34:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Adriana Středulová (6:2).
34:49
Jablonnému docházejí síly
33:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Adriana Středulová (5:2).
29:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Anna Dobešová, asistoval Adriana Středulová (4:2).
27:32
Obrovská šance Jablonného, bohužel golmanka Ostravy stihla míček vykopnout než k němu Eliška Pešavová doběhla
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Markéta Kosková družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí
24:00
24:00
23:59
střely v druhé třetině: 11:4
21:46
Několik šancí ze strany Jablonného...Ostravandy vypadají mírně zaskočené hrou Jablonného
18:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Karolína Bínová (3:2).
18:17
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Eliška Pešavová (2:2).
18:17
A máme srovnáno...jen vydržet
15:35
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Tereza Štěpánová (2:1).
15:35
Krásně vyřešená standartní situace snad ani jinak dopadnout nemohla
14:32
Od začátku zápasu cítíme větší jistotu na míčku Ostravanek
12:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (2:0).
12:00
12:00
11:59
Střely za první třetinu: 7:2
10:58
Jablonné právě odehrálo asi 40 vteřin v 6 hráčkách v poli, rozhodčí si toho naštěstí nevšiml
07:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Anna Dobešová bez asistence (1:0).
07:09
Infarktovou situaci Jablonné zvládlo
00:48
Střídání Jablonného při soupeřově rozehře naštěstí pro ně Ostrava nevyužila, ale příště už to určitě potrestáno bude
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Adéla Kosková, Kristýna Mikysková, Martina Jurenková, Sabina Mikysková, Andrea Tomková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Eliška Pětvaldská; hráči v poli: Anna Dobešová, Adriana Středulová, Michaela Středulová, Sandra Kostková, Vendula Maroszová