0:1
1:2
1:0

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 4:3p
4. Barbora Břešťálová, 9. Lucie Želízková, 34. Markéta Žbánková, 38. Lucie Želízková - 22. Karolína Mezerová, 32. Aneta Faltová, 33. Aneta Faltová; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Monika Šolleová 8 - Eliška Koželuhová 9; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2, 1:0;
37:26
37:27
Komentář trenéra domácích: Nevyvedený zápas z naší strany. Aktivní hra a bojovnost Bohemky nám ukázala , že tohle na titul nestačí. Super zvládnutý obrat nás vrátil do zápasu a věřil jsem v naší vůli do rozhodujícího gólu.
37:27
Komentář trenéra hostů Tomáše Grigara: Škoda. Od nás zápas na kraji našich možností. Tatran byl v prodloužení šťastnější. V zápase o bronz předvedeme ještě více. Holky zaslouží pochvalu za bojovnost a diváci za podporu. Gratuluji Tatranu.
37:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Markéta Žbánková (4:3).
36:10
Čeká nás dnešní třetí prodloužení , budou to nervy, Bubeníci Bohemky dělají skutečný rámus
33:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Lucie Želízková (3:3).
33:31
Našel
33:17
Bude mít Tatran ještě morál odpovědět?
32:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Dominika Krátká (2:3).
32:58
asi ne
32:30
Bude další prodloužení ?
31:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Emilie Skalíková (2:2).
25:08
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
21:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Lidija Luklynska (2:1).
21:42
Tak přece se to podařilo , krásná akce Bohemky a ještě hezčí zakončení do horního rohu branky
20:37
Hra je tak trochu neuspořádaná , Bohemka se snaží vsítit gol, ale je znát na jejich hokejkách až přemíra snahy
17:43
přesilovka i přes pár zajímavých příležitostí nevyužita
15:39
Vyloučen hráč Katka Nádeníková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:57
V první třetině se zatím více na míčku držel Tatran, ale podívaná je to pěkná.
08:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kristýna Venclová (2:0).
03:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Adéla Košvancová (1:0).
00:01
A máme tu derby pražských es. Tyto týmy už loni dokázali, jak jsou kvalitní a vyrovnané. Dnes budou rozhodovat pouze maličkosti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Eliška Koželuhová; hráči v poli: Lucie Hernandézová, Aneta Faltová, Veronika Mandíková, Emilie Skalíková, Sofie Skalíková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Alice Hejzlarová, Anna Bartušková, Katka Nádeníková, Mariana Býčková, Michaela Mechlová