0:0
1:0
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC TJ Jablonné nad Orlicí 3:0
9. Klára Chmelová, 10. Michaela Škarydová, 34. Natálie Bezoušková; rozhodčí: Martin Preclík - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Denisa Horálková 13 - Monika Rubešová 17; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:0;
36:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro nás. Moc děkuju holkám za dnešní výkony. Byla to skvělá tečka za úspěšnou sezónou.
36:00
Komentář trenéra hostů: Děkuji holkám za celou sezonu. Cíl splnily už před 14 dny, kdy se na mistrovství republiky dostaly. Soupeři gratuluji k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
33:00
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Natálie Bezoušková, asistoval Lenka Titzová (3:0).
33:00
Světlá proměnuje standartní situaci a odskakuje na rozdíl 3 bodů
30:51
Přesilovka i přes pár šancí neproměněna
28:51
Vyloučen hráč Lenka Titzová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra rukou.
28:51
Prolomí Jablonné ledy v přesilovce?
28:25
Jablonné na svou šanci stále marně čeká
26:14
Zatím se hra stále nese v tempu nastaveném týmem Světlé.
24:01
Posbírá Jablonné ještě nějaké zbytky sil do poslední třetiny?
14:48
Několik šancí mají, bohužel pro ně zatím neproměněny.
12:01
Přikloní se k Jablonnému v další části zápasu štěstí i na druhé půlce hřiště a dá gól?
12:00
12:00
11:59
Jablonné mělo spíš více štěstí než rozumu, ale nejistota je vidět u obou týmů
09:43
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Michaela Škarydová, asistoval Natálie Bezoušková (2:0).
08:56
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Klára Chmelová, asistoval Lenka Titzová (1:0).
04:52
První šance Jablonného...nevyužita
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Eliška Pešavová, Kristýna Mikysková, Martina Jurenková, Barbora Marková, Andrea Tomková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Denisa Horálková; hráči v poli: Lenka Titzová, Michaela Škarydová, Lenka Tlapáková, Veronika Císařová, Natálie Bezoušková