1:0
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:2
7. Hanka Krčálová, 23. Kateřina Seemannová, 35. Kateřina Seemannová - 1. Michaela Středulová, 21. Karolína Bínová; rozhodčí: Martin Preclík - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 18 - Kateřina Valášková 12; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0;
36:00
komentář trenéra domácích: Po tvrdé soupeřově hře udržela naše děvčata nervy na uzdě a podala srdnatý výkon. Děkujeme hráčkám za celkový přístup k turnaji.
36:00
Komentář trenéra hostů: Děkujjeme soupeři za super zápas. FLorbalově jsme na tom skvěle, v mimo florbalových oblastech nás čeká hodně práce.
36:00
35:53
Jihlava už se raduje z dalšího gólu...naštěstí pro Ostravu neplatí pro postavení hráčky v brankovišti.
34:36
Ostrava zkouší vyrovnat hrou bez brankařky
34:35
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
34:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Lenka Zelingerová (3:2).
22:04
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (2:2).
22:04
A máme srovnáno...zmatku před ostravskou brankou přesně využila hráčka z Jihlavy
20:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Vendula Schindlerová (1:2).
06:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Hanka Krčálová bez asistence (1:1).
06:09
První branka v oslabení na tomto mistrovství!!!
05:35
Vyloučen hráč Pavlína Boudná družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
00:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Karolína Bínová, Vendula Schindlerová, Radka Niemczyková, Andrea Luzarová, Michaela Klvaňová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Klára Šulová, Dominika Dvořáková, Kateřina Seemannová, Pavlína Boudná, Nela Kotačková