4:1
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 13:2
1. Michaela Kubečková, 2. Nikola Liberdová, 2. Michaela Kubečková, 3. Michaela Kubečková, 5. Dominika Buczek, 7. Jana Horečková, 8. Viktorie Martináková, 15. Dominika Buczek, 18. Michaela Kubečková, 21. Barbora Mozdřenová, 24. Dominika Buczek, 29. Viktorie Martináková, 36. Dominika Buczek - 2. Emilie Skalíková, 13. Karolína Mezerová; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Barbora Plačková 12, Simona Pytlíková 0 - Eliška Koželuhová 3, Anežka Bakočová 11; po třetinách: 7:1, 4:1, 2:0;
36:00
Komentář trenéra domácích: Šli jsme si pro vítězství od začátku soustředěně a byli jsme odměněni. Holky zahráli skvělý týmový zápas od první do poslední hráčky, takhle se hraje o medaile. Díky soupeřkám, díky skvělým fanouškům, a díky organizátorům za celé MČR. Jdeme tu placku oslavit.
36:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Grigara: Od nás velmi špatný vstup do utkání. Vítkovice ukázaly svojí kvalitu a zaslouženě vyhrály. Já děkuji všem holkám za celou sezónu, myslím, že se nám povedlo vytvořit silný TÝM, který má velkou budoucnost. Díky také rodičům za podporu, bez nich by to nešlo. Příští sezóna bude opět skvělá!
36:00
35:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (13:2).
35:04
Tak nakonec je to stálo i ten gól
33:10
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
33:10
Špatně domluvená standartní situace Bohemku málem stála gól a navíc budou hrát pouze ve 4
28:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková bez asistence (12:2).
28:50
Vítkovice opět navyšují svůj náskok, který právě činí 10 branek
28:41
Do šancí se dostávají, zatím ale bezvýsledně.
24:01
Startuje nám poslední třetina zápasu o 3. místo. Dokáže ještě Bohemka skóre otočit? Nebo už je to ztracené?
24:00
24:00
23:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (11:2).
23:59
A máme tu druhý hattrick tohoto utkání...postarala se o něj Dominika Buczek
20:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Mozdřenová, asistoval Nikola Liberdová (10:2).
20:09
Přes velký brankový rozdíl se Bohemians nevzdávají a my sledujeme velice vyhrocený zápas...některé hráčky už přestávají ovládat své emoce
17:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (9:2).
14:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek z trestného střílení (8:2).
14:33
Počet trestných střílení na obou stranách stejný a skóre se opět pyšní brankovým rozdílem 6 bodů.
12:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová z trestného střílení (7:2).
12:58
Střídání brankáře. Nový brankář Simona Pytlíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
12:01
Druhou třetinu Vítkovice začínají se zbývajícím trestem, tzn. pouze ve 4
12:00
12:00
10:35
Vyloučen hráč Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:35
Vyloučení na straně Vítkovic, držíme Bohemce ať se zvedne
08:46
Je to divočina, až nám je na časomíře hráček Bohemky líto, ale bojují
07:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Michaela Kubečková (7:1).
06:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Vendula Podsedníková (6:1).