1:1
0:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice 2:8
1. Kristýna Krulická, 23. Kristýna Lechnerová - 1. Mariana Býčková, 3. Katka Nádeníková, 4. Michaela Mechlová, 6. Kateřina Fousová, 10. Katka Nádeníková, 16. Markéta Žbánková, 30. Anna Bartušková, 34. Michaela Mechlová; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Nicola Králová ? - Monika Šolleová ?; po třetinách: 1:5, 1:1, 0:2;
36:00
35:59
Střely 12:28
33:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Katka Nádeníková (2:8).
32:00
Porada týmu Chodova, co se stane nebo nestane se dozvíme v posledních čtyřech minutách.
31:40
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
29:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Katka Nádeníková (2:7).
29:15
Vyloučen hráč Monika Škorpová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
27:06
Zatím to nevypadá, že by se Chodov blížil vyrovnání, snaha se však upřít nedá,
24:00
24:00
22:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Monika Škorpová (2:6).
22:56
Střela k tyči a "20 cm nad led" je likvidační střelou pro každého gólmana. Z tohoto projektilu se mohla radovat Lechnerová (Chodov).
22:41
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
17:50
CHodov nekompromisně ostřeluje branku Tatranu, zatím však neúspěšně.
16:52
Vyloučen hráč Sofie Gocová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
16:52
Vyloučením Gocové se naskytla šance Chodovu aspoň trochu zredukovat skóre, uvidíme zda budou dívky v modrých dresech uspěšné
15:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Lucie Želízková (1:6).
12:45
Tatran se uhnízdil ve svém útočném pásmu, avšak pouze zde kombinuje, a následně ztrácí míček.
12:00
12:00
11:39
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
09:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Michaela Mechlová (1:5).
09:08
Nekompromisní střela Nádeníkové z poloviny útočného pole znamená vedení Tatranu 4:1
05:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Lucie Želízková (1:4).
04:25
Po druhém gólu Tatranu se na chvíli objevil tlak Chodova. Tažení však nemělo úspěšný konec.
03:32
02:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Anna Bartušková (1:2).
00:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Krulická, asistoval Barbora Klinerová (1:1).
00:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Anna Bartušková (0:1).
00:01
A je to tady!!! Finálový zápas tohoto turnaje, kde se rozhodne o Mistru ČR v kategorii dorostenek v sezoně 2018/2019
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Michaela Mechlová, Alice Hejzlarová, Anna Bartušková, Katka Nádeníková, Mariana Býčková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nicola Králová; hráči v poli: Monika Škorpová, Alice Novotná, Lucie Bohumínská, Hana Chaloupková, Kristýna Jirásková