2:1
- : -
FBC Liberec

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 6:3
15. Jan Hřebřina, 23. Radek Matějíček, 25. Štěpán Slaný, 39. Jan Hřebřina, 50. Jan Hřebřina, 53. Jaromír Ekl - 12. Petr Kološ, 25. Jan Baudisch, 56. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - Tomáš Janota 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: 6 - 12.
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „První třetina byla hlavně o našich chybách, ve druhé a třetí části jsme se pak herně zvedli a díky tomu dokázali soupeře porazit. Položily nás zbytečné vyloučení, důležité ale je, že jsme se z našich chyb dokázali poučit. Díky soupeři za utkání.“
60:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Filipa Hanžla: „Nepodařilo se nám navázat na kompaktní výkon z minulého zápasu. Lípa nás prostě porazila. Soupeři i rozhodčím díky.“
60:00
59:43
Krajcigr baseballovým odpalem netrefil ideálně.
58:56
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
58:48
Ivan Ponomarev předvedl své fotbalové schopnosti.
57:01
Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.
55:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Adam Balatka (6:3).
55:42
Nedlouho po brance domácích se prosazují i hosté, asistenci si do statistik připíše Adam Balatka, gól Jakub Kopecký.
54:41
Střet mezi hráči České Lípy, Ekl poslal Kadlece k zemi.
52:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Ivan Ponomarev (6:2).
52:51
Kořinek ale svou šanci zahodil a tak skórují domácí. Po asistenci Ponomareva vsítil šestý gól Jaromír Ekl.
52:40
Nepřesnou přihrávku matadora Slaného zachytil Kořínek.
49:01
Gólem z trestného střílení si zkompletoval hattrick Jan Hřebřina!
49:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Hřebřina z trestného střílení (5:2).
49:00
I Česká Lípa si vyzkouší trestné střílení.
45:05
Dnešní utkání sleduje celkem 170 diváků!
42:17
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
42:15
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
39:00
Hraje se poslední minuta druhého dějství.
38:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Hřebřina, asistoval Radek Krajcigr (4:2).
38:43
Ponomarev vyslal dlouhý výhoz až ke Krajcigrovi, ten přihrál Hřebřinovi, který se ani ve vlastním oslabení nemýlil.
37:32
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
29:42
Slaný nabil Krajcigrovi, ten ale zamířil přesně do zdi.
28:34
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:34
První vyloučení i na straně hostí. Vojtěch Hejduk sestřelil Novotného a i on inkasuje dvě minuty.
24:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Vojtěch Hejduk (3:2).
24:57
Máme vyrovnáno. Zcela osamoceni za obranou domácích zůstali Baudisch s Hejdukem, přičemž v tomto pořadí jsou také jejich zápisy do statistik. První jmenovaný přesně zakončil mezi nohy Ponomareva.
24:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Radek Krajcigr (3:1).
24:02
Pohledný únik Krajcigra a jeho následná přihrávka na Slaného zapříčinila třetí gól České Lípy. Domácí si tak přidali pojistku.
22:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček bez asistence (2:1).
22:20
Střela Matějíčka nejprve orazila obě tyče a pak skončila za zády Janoty. Domácí vedou 2:1.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 10 - 11.
20:00
19:43
Dzierža vyzkoušel pohotové reakce Janoty.
19:00
Probíhá poslední minuta první periody.
18:36
Vyloučen hráč Jan Spilka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
18:36
Spilka se u střídačky hostí neshodl se soupeřem a dostává dvouminutový trest.
18:19
Petr Novotný se snažil vyvézt balon zpřed Ponomareva, jeho snažení ale zastavili liberečtí útočníci a poté jejich faul,
14:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Hřebřina, asistoval Štěpán Slaný (1:1).
14:15
Necelých pět minut po první brance vidíme opět nerozhodný stav. Po Slaného přihrávce z levého rohu vystřelil nejprve do gólmana, následná dorážka už byla ale nad síly Janoty.
11:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kološ z trestného střílení (0:1).
11:58
Uvidíme trestné střílení! Nejprve se vysokou hokejkou provinil Štěpán Slaný, v následném úniku Prokopa Ferdana fauloval podruhé.
11:58
Těsně před zakončením poslal Kološ Ponomareva doprava a blafákem zakončil na levou stranu klece. 0:1.
10:45
Spilka sbírá svoji hokejku, která po střetu s libereckým útočníkem skončila za mantinelem.
09:20
Slaného kombinace vyústila až v pokus Krajcigra, ten byl neúspěšný
06:12
Sledujeme zápas prakticky bez přerušení, oba týmy hrají svou hru.
04:58
Spilka skvěle proběhl po pravém mantinelu, gólem však jeho akce neskončila.
04:12
Ferdan přejal Krajcigrovu nepovedenou přihrávku.
03:08
Ponomarev si připsal úspěšný zákrok do statistik.
01:06
Knesplův blok zastavil průnik hostí po mantinelu.
00:55
Kološ bekhendem usměrnil letící balonek pouze mimo hřiště.
00:36
Domácí hrají v plném počtu.
00:35
Před vlastní bránou kombinují Slaný s Kadlecem.
00:18
Po prvním útoku hostí balon drží Ekl.
00:04
První balon druhé třetiny končí v rukách Janoty.
00:01
První vhazování letošní sezony vyhrál tým Liberce,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Lukáš Lhota, Petr Kološ, Prokop Ferdan, Adam Balatka, Jakub Kopecký
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jan Hřebřina, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr
00:00
Krásný podvečer všem sledujícím tohoto textového přenosu. Po odmlce vás opět ze sportovní haly v České Lípě zdraví David Vosála.
00:00
V prvním kole vrcholové části poháru se proti sobě postaví domácí s novým kapitánem, kterým byl v klubové volbě zvolen Tomáš Kadlec. Na druhé straně ovšem zůstalo vše při starém, s relativně neobměněnou sestavou přiváží svůj tým k severskému derby neméně ambiciózní kapitán Matěj Klucho.
00:00
Oba týmy jsou již připraveny na hrací ploše, zbývá tak jen pár sekund do úvodního hvizdu.