1:3
2:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians 5:10
8. Filip Chmelíček, 19. Filip Chmelíček, 30. Matěj Korbel, 41. Michal Strachota, 52. Miroslav Šnajdr - 3. Patrik Kieler, 5. Patrik Šebek, 5. Matěj Pěnička, 34. Adam Růžek, 40. Adam Růžek, 40. Lukáš Kuncman, 44. Jakub Buršík, 45. Jan Dobisík, 46. Marek Ďopan, 60. Patrik Kieler; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 5:5; využití: 3:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Václav Zavadil 7, Daniel Váradi 8 - Tomáš Hyršl 22; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:4;
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: V první třetině nám do stavu 0:3 trvalo, než jsme se vypořádali s velice aktivně hrajícím soupeřem a dokázali jsme se vrátit do zápasu. V druhé části druhé třetiny jsme na chvíli polevili v koncentraci a soupeř toho nekompromisně využil.
60:01
Pokračování komentáře trenéra domácích Petra Pánka: Třetí třetina musela diváky bavit. Nám tento zápas dal řadu důležitých zkušeností. Pozitivní je určitě naše hra v přesilovkách a oslabeních. Děkujeme soupeři a skvělým divákům a pořadatelům.
60:01
Komentář asistenta trenéra hostí Martina Formana: Měli jsme velmi kvalitní vstup do utkání, kdy se nám povedlo dát velmi rychle tři góly. Bohužel se nám koncentrace postupem zápasu postupně vytracovala a začalo se hrát nahoru dolů. Ve třetí třetině se nám i navzdory naprosto zbytečně spanilého utkání podařilo vstřelit góly a tak si z města filmů vezeme oplatky a body. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na další pohárová klání.
60:00
59:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler bez asistence (5:10).
59:20
Timeout FbŠ Bohemians
59:20
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
58:10
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
56:33
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
55:45
Bohemka je na míčku a kontroluje stav zápasu
54:00
Pecha výborně vybojoval, bohužel backhendovým pokusem Hyršla nepřekonal
51:02
Přesilovky domácím jdou, Strachota vybídl ke skórování zcela volného Šnajdra a ten se trefuje přesně
51:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Michal Strachota (5:9).
50:29
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
49:51
Střela Svatka tesně nad Hyršlovu branku
48:05
Dnešní utkání sleduje 132 diváků, kteří i přes výrazně nepříznivé skóre stále fandí
46:40
Výborný návrat Korbela
45:10
Hráčům Bohemky tam teď spadne úplně vše, Ďopan zvyšuje již na 9:4
45:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Kryštof Krbec (4:9).
44:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Patrik Šebek (4:8).
43:27
Střeka Buršíka byla tečovaná domácí obranou a Váradi tak neměl šanci zareagovat
43:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík bez asistence (4:7).
43:00
Hodně aktivní Šebek střílel do boční sítě
42:04
Domácí gól nakopl a dál se drží na míčku
40:34
Křižná přihrávka Chmelíčka na Strachotu a ten neměl problém uklidit do prázdné klece
40:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Filip Chmelíček (4:6).
40:01
Domácí mají v úvodu třetí třetiny téměř kompletní přesilovku, tak uvidíme, zda jí využijí a vrátí se do zápasu
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
39:59
Střely na branku: 7-6
39:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Filip Forman (3:6).
39:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Jakub Buršík (3:5).
39:12
Kopeckého dělovka jen těsně minula horní roh
37:39
Oba týmy hrají v plném počtu
35:39
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
35:39
Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
35:00
Po střele Šebka zvoní tyč
33:54
Vyloučen hráč David Čermák družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Matyáš Krebner (3:4).
29:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Strachota (3:3).
18:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Miroslav Šnajdr (2:3).
17:24
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
17:24
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
15:30
Výborný blok Svatka proti střele Cabejška
14:47
Domácím ta využitá přesilovka pomohla a po třech rychlých inkasovaných brankách hru vyrovnali