3:1
3:7
- : -

SK K2 Prostějov - Honey Badgers F-M 10:9
1. Libor Čmela, 4. Petr Zabloudil, 12. Jan Hél, 15. Libor Čmela, 17. Jakub Krnáč, 26. Jakub Krnáč, 26. Marek Judas, 32. Matěj Ošťádal, 34. Marek Vlček, 37. Petr Zabloudil - 5. Vít Kahánek, 28. Lukáš Žurek, 32. Tomáš Vežranovský, 33. Lukáš Žurek, 34. Václav Štrbák, 35. Tomáš Vežranovský, 39. Vít Kahánek, 42. Vít Kahánek, 45. Tomáš Vežranovský; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Přibyl ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 4:1, 3:1, 3:7;
45:00
44:57
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Václav Štrbák (10:9).
41:02
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Lukáš Žurek (10:8).
38:42
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Václav Štrbák (10:7).
38:04
Vyloučen hráč Marek Judas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:55
Timeout Honey Badgers F-M
36:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Jakub Krnáč (10:6).
34:45
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (9:6).
33:43
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Marek Judas (9:5).
33:09
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vojtěch Gřundel (8:5).
32:25
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Vít Kahánek (8:4).
31:52
31:14
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Ošťádal, asistoval Libor Čmela (8:2).
30:47
Vyloučen hráč Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
27:21
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Martin Nenička (7:2).
25:47
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Petr Zabloudil (7:1).
25:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Vašut (6:1).
23:46
Vyloučen hráč Lukáš Žurek družstva Honey Badgers F-M na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:29
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:37
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (5:1).
15:00
15:00
14:47
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Jan Hél (4:1).
12:23
Vyloučen hráč Lukáš Žurek družstva Honey Badgers F-M na 2 minuty za hrubost.
11:47
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Michal Vašut (3:1).
09:10
Vyloučen hráč Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:26
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Filip Závodný (2:1).
03:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Zabloudil bez asistence (2:0).
00:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Michal Vašut (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Martin Nenička, Radek Měrka, Vít Kahánek, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Martin Přibyl; hráči v poli: Milan Fojt, Zdeněk Fojt, Ondřej Král, Jakub Krnáč, Matěj Ošťádal