1:1
2:0
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FBC ROKYCANY 5:1
5. Vojtěch Plecitý, 14. Lukáš Fišer, 26. David Trejbal, 34. Lukáš Fišer, 37. Marek Roubíček - 26. Vojtěch Vlach; rozhodčí: Jiří Pochop - Martin Mašín; vyloučení: 1:0 + Vojtěch Vlach 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Petr Staněk ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:0;
45:00
36:40
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Marek Roubíček bez asistence (5:1).
35:00
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 5 minut za hrubost.
33:58
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Dušan Valo (4:1).
30:00
30:00
25:36
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach bez asistence (3:1).
25:02
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil David Trejbal, asistoval Vojtěch Plecitý (3:0).
15:00
15:00
13:41
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (2:0).
04:24
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Dušan Valo (1:0).
01:20
Vyloučen hráč Marek Roubíček družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Pochop a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Antonín Spal, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, David Trejbal