0:3
0:1
- : -

Orel Dolní Bojanovice - Shooters Beta 5:7
1. Martin Kaňa, 2. Vojtěch Sukup, 4. Martin Kaňa, 7. Vojtěch Sukup, 14. Filip Němec - 9. Daniel Hrbolka, 11. Radim Klimek, 14. Tomáš Palko, 17. Tomáš Humeňanský, 18. Petr Augustin, 26. Jan Lehký, 45. Daniel Hrbolka; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - Adam Doušek ?; po třetinách: 5:3, 0:3, 0:1;
45:00
44:56
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Adam Doušek (5:7).
43:31
Timeout Orel Dolní Bojanovice
30:00
30:00
25:14
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Jan Lehký, asistoval Petr Augustin (5:6).
24:39
Vyloučen hráč Michal Maňas družstva Shooters Beta na 2 minuty za sekání.
17:12
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Petr Augustin, asistoval Filip Ženožička (5:5).
16:30
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Tomáš Humeňanský, asistoval Filip Ženožička (5:4).
15:00
15:00
14:50
Vyloučen hráč Vojtěch Maděryč družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hrubost.
13:53
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Martin Kaňa (5:3).
13:42
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Tomáš Palko, asistoval Daniel Hrbolka (4:3).
10:18
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Radim Klimek, asistoval Daniel Hrbolka (4:2).
08:46
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Tomáš Palko (4:1).
06:00
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval Jakub Košutek (4:0).
03:28
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa bez asistence (3:0).
01:56
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval Václav Němec (2:0).
00:14
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Shooters Beta:
00:00
Line-up domácích Orel Dolní Bojanovice: brankář: Filip Hubačka; hráči v poli: Radim Zámečník, Filip Němec, Martin Kaňa, Filip Pazderka, Vojtěch Maděryč