2:1
3:0
- : -

TJ Sokol Frenštát p.R. - RH PIVING Ostrava 10:1
1. Lukáš Bartík, 6. Adam Polách, 10. Filip Karban, 13. Lukáš Bartík, 14. Dan Panáček, 17. Petr Káňa, 30. Emil Milata, 37. Ondřej Polách, 45. Lukáš Bartík, 45. Dušan Pícha - 29. Stanislav Chvěja; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jiří Adamec ? - Michal Křístek ?; po třetinách: 5:0, 2:1, 3:0;
45:00
44:44
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Dušan Pícha, asistoval Michal Karban (10:1).
44:30
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Filip Karban (9:1).
37:50
Vyloučen hráč Martin Vašenda družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
37:50
Vyloučen hráč Lukáš Teichmann družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za hrubost.
37:17
Vyloučen hráč Filip Karban družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hra rukou.
36:16
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Ondřej Polách, asistoval Petr Hrňa (8:1).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Emil Milata, asistoval Adam Polách (7:1).
28:33
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja z trestného střílení (6:1).
26:19
Vyloučen hráč Michal Kuba družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za hrubost.
16:48
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa bez asistence (6:0).
15:00
15:00
13:07
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Dan Panáček, asistoval Vojtěch Syrovatka (5:0).
12:39
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Lukáš Morys (4:0).
09:39
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Lukáš Morys (3:0).
05:45
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách, asistoval Filip Karban (2:0).
00:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava: brankář: Michal Křístek; hráči v poli: Michal Kuba, Martin Kaštan, Jan Hodoň, Lukáš Teichmann, Tomáš Malý