0:3
- : -
Orel Orlice

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - Orel Orlice 3:5
1. Martin Motyčka, 8. Štěpán Švec, 26. Štěpán Švec - 10. Vojtěch Náhlík, 16. Jan Skalický, 33. Adam Jiruška, 33. Jakub Doleček, 43. Jan Skalický; rozhodčí: Pavel Houserek - David Richter; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 12 - Roman Doleček 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:3;
45:00
43:24
Litomyšl odvolala brankáře a zkouší hru v šesti.
42:44
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
42:16
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Jiří Doleček (3:5).
41:36
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
38:32
Hájka zachránila tyč.
37:02
Letohrad v plném počtu.
35:02
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
32:44
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček bez asistence (3:4).
32:01
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Adam Jiruška bez asistence (3:3).
31:59
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Roman Kristek družstva Orel Orlice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:05
hra se přesouvá ze strany na stranu.
25:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Ondřej Háp (3:2).
24:47
Litomyšl v plném počtu.
23:47
Litomyšl úspěšně brání už bezmála tříminutové oslabení ještě minuta zbývá.
22:47
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:04
litomyšlští hráči už tvoří obraný čtverec a brání domácí bránu proti letohradské pětce.
20:48
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
20:04
Letohrad v plném počtu
19:24
Litomyšl je plném počtu a hraje krátkou přesilovou hru.
18:36
Litomyšl se snaží držet míček na soupeřově polovině.
18:04
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
17:25
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
15:09
Po prohrané buli rychle vystartoval obhodil si obránce a pod tělem brankáře vyrovnal na 2:2.
15:06
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (2:2).
15:00
15:00
14:15
Rozehrávka mířila na obránce na půlící čáru hřiště ten následnou jeho střelu zablokoval obránce z Letohradu svým tělem.
13:55
Litomyšl rozehrává na křížku v rohu hřiště na Letohradské polovině .
11:18
Hájek ukazuje další povedený zákrok.
09:41
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Jan Skalický (2:1).
08:53
Letohrad měl standartní situaci na polovině Litomyšle tu však zablokovali clonící hráči ve zdi.
07:09
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Martin Štarman (2:0).
06:26
Litomyšl kombinuje na polovině soupeře a drží je pod tlakem.
05:24
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:57
Háp napadá rozehrávajícího hráče Letohradu.
02:40
Vilém Nonn právě prověřil hostujícího brankaře Romana Dolečka tvrdou střelou z poloviny hřiště ten však byl pozorný a střelu chytá.
00:34
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Motyčka, asistoval Jiří Boštík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Tomáš Boštík, Petr Kuchta, Martin Štarman