2:3
2:2
- : -

TJ Sokol Lanžhot - Spartak Hluk 4:6
24. Jiří Balga, 27. Duy Vu Truong Quang, 35. Dominik Hladík, 42. Přemek Kořínek - 11. Jan Holý, 20. Adam Cileček, 23. Jiří Petlan, 25. Vojtěch Duda, 31. Martin Tuhý, 34. Jiří Petlan; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Lesko ? - Lukáš Kolečkář ?; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:2;
45:00
41:14
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Přemek Kořínek, asistoval Jiří Balga (4:6).
36:31
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
34:35
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Dominik Hladík, asistoval Jakub Starý (3:6).
33:58
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Adam Cileček (2:6).
30:31
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (2:5).
30:00
30:00
26:25
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Duy Vu Truong Quang, asistoval Lukáš Masařík (2:4).
24:53
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Jiří Petlan (1:4).
23:08
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jiří Balga, asistoval Duy Vu Truong Quang (1:3).
22:32
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan bez asistence (0:3).
19:43
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček, asistoval Pavel Krchňáček (0:2).
16:14
Vyloučen hráč Martin Drobík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
10:39
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Pavel Krchňáček (0:1).
00:50
Vyloučen hráč Adam Cileček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jiří Petlan, Adam Štěrba, Vojtěch Duda, Ondřej Hubáček, Adam Cileček