3:0
3:4
- : -

OLYMP FLORBAL - FbC Red Dragons Hořovice 6:4
17. David Jurášek, 19. Erik Němčík, 27. Václav Lauda, 40. Václav Lauda, 43. David Nesnídal, 43. Erik Němčík - 31. Marek Roubíček, 41. Dušan Valo, 44. Dušan Valo, 45. Dušan Valo; rozhodčí: David Hertz - Martin Mašín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Dvořák ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 3:4;
45:00
44:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vojtěch Plecitý (6:4).
43:32
42:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval David Jurášek (6:2).
42:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval Filip Mach (5:2).
40:14
39:34
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval David Jurášek (4:1).
35:43
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
30:07
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Marek Roubíček, asistoval Vladislav Šust (3:1).
30:00
30:00
26:58
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval Michal Švec (3:0).
23:57
Vyloučen hráč Antonín Háček družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
18:09
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval Tomáš Jirát (2:0).
16:24
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Václav Lauda (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Antonín Spal, Jakub Lukavský, David Trejbal, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý