2:2
2:0
- : -

RH PIVING Ostrava - FBK Valašské Meziříčí 5:2
2. Martin Losovský, 16. Martin Losovský, 28. Stanislav Chvěja, 44. Martin Losovský, 45. Tomáš Malý - 20. Matěj Kundrát, 29. Pavel Hons; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Michal Křístek ? - Denis Bija ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0;
45:00
44:55
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý bez asistence (5:2).
43:48
Timeout FBK Valašské Meziříčí
43:48
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Martin Losovský, asistoval Stanislav Chvěja (4:2).
30:00
30:00
28:30
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Pavel Hons, asistoval Ivo Capil (3:2).
27:30
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Michal Kuba (3:1).
19:57
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Matěj Kundrát, asistoval Daniel Čtvrtek (2:1).
16:57
Vyloučen hráč Lukáš Teichmann družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:54
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Martin Losovský, asistoval Lukáš Richtar (2:0).
15:00
15:00
01:07
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Čtvrtek, Lukáš Pořický, Jiří Škrla, Štěpán Böhm, Ivo Capil
00:00
Line-up domácích RH PIVING Ostrava: brankář: Michal Křístek; hráči v poli: Martin Kaštan, Jan Hodoň, Lukáš Teichmann, Tomáš Malý, Michal Kuba