4:0
- : -
Orel Orlice

Orel Orlice - Slovan J.Hradec 10:0
11. Marek Švec, 17. Vojtěch Náhlík, 18. Roman Kristek, 18. Jan Skalický, 29. David Lauterbach, 30. Vojtěch Náhlík, 43. Matouš Faltus, 45. Petr Doleček, 45. Jakub Doleček, 45. Jan Skalický; rozhodčí: Pavel Houserek - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 7 - Petr Toman 27; po třetinách: 1:0, 5:0, 4:0;
45:00
44:22
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Jakub Doleček (10:0).
44:08
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Jiří Skalický (9:0).
44:00
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval David Derka (8:0).
42:05
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Jiří Doleček (7:0).
41:50
Vyloučen hráč Petr Bastl družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
38:15
Vyloučen hráč Martin Novák družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:03
Vyloučen hráč Jiří Doleček družstva Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:57
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Jiří Skalický (6:0).
28:21
Branku družstva Orel Orlice vstřelil David Lauterbach, asistoval Jiří Doleček (5:0).
17:40
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Marek Švec (4:0).
17:32
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Roman Kristek, asistoval Martin Novák (3:0).
16:16
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Jan Skalický (2:0).
15:00
15:00
10:41
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Vojtěch Náhlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Tomáš Karas, Martin Novák, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Vojtěch Náhlík, Marek Švec, Jan Skalický, Vojtěch Marek