1:7
3:2
- : -

Orel Bořitov - FBC SLOVÁCKO 5:11
11. Lukáš Budiš, 24. Lukáš Budiš, 43. Lukáš Budiš, 45. Ondřej Kocúr, 45. Lukáš Budiš - 12. Jiří Chromek, 13. Jakub Číž, 21. Jiří Chromek, 22. Šimon Gogola, 22. Petr Stránský, 26. Sebastián Bobáčik, 26. Robin Hromeček, 28. Petr Stránský, 28. Robin Hromeček, 39. Lukáš Malíček, 45. Robin Hromeček; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Barimov; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Lukáš Kořístek ? - David Číž ?; po třetinách: 1:2, 1:7, 3:2;
45:00
44:55
Branku družstva Orel Bořitov vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Martin Foret (5:11).
44:11
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Robin Hromeček, asistoval Petr Stránský (4:11).
44:06
Branku družstva Orel Bořitov vstřelil Ondřej Kocúr, asistoval Lukáš Budiš (4:10).
42:58
Branku družstva Orel Bořitov vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Martin Menoušek (3:10).
38:52
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Malíček, asistoval Sebastián Bobáčik (2:10).
30:00
30:00
27:47
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Robin Hromeček, asistoval Jiří Chromek (2:9).
27:09
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Petr Stránský bez asistence (2:8).
25:59
25:06
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Sebastián Bobáčik, asistoval Jakub Číž (2:6).
23:53
21:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Petr Stránský bez asistence (1:5).
21:29
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Šimon Gogola, asistoval Sebastián Bobáčik (1:4).
20:43
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval David Číž (1:3).
15:00
15:00
12:33
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jakub Číž, asistoval Robin Hromeček (1:2).
11:04
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Lukáš Malíček (1:1).
10:06
Branku družstva Orel Bořitov vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Dominik Janík (1:0).
09:46
Vyloučen hráč Lukáš Vladík družstva Orel Bořitov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jan Barimov.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích Orel Bořitov: brankář: Lukáš Kořístek; hráči v poli: Lukáš Budiš, Martin Menoušek, Roman Mikulášek, Marek Řeháček, Martin Foret