2:2
2:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - TJ Sokol Frenštát p.R. 6:3
8. Petr Burýšek, 11. Miroslav Kasl, 20. Adam Burýšek, 24. Josef Viktořík, 38. Josef Viktořík, 41. Tomáš Martyčák - 4. Filip Karban, 22. Lukáš Bartík, 24. Lukáš Bartík; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Škrobák ? - Jiří Adamec ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0;
45:00
40:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval David Žniva (6:3).
37:42
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Burýšek (5:3).
37:09
Vyloučen hráč Lukáš Morys družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:27
Vyloučen hráč Adam Polách družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
23:28
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Adam Polách (4:3).
23:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík bez asistence (4:2).
21:58
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Michal Karban (3:2).
19:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Adam Burýšek, asistoval Zbyněk Štamposký (3:1).
15:00
15:00
10:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Miroslav Kasl, asistoval Ondřej Smékal (2:1).
07:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Oliver Dvořák (1:1).
05:05
Vyloučen hráč Filip Karban družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
03:45
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Vojtěch Syrovatka (0:1).
02:04
Vyloučen hráč Daniel Šichtař družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: David Žniva, Oliver Dvořák, Petr Červený, Daniel Šichtař, Jakub Štůsek