0:2
2:3
- : -

TJ Sokol Dobříš - FA Č. Budějovice 3:8
5. Vít Bohata, 39. Jakub Brajer, 40. Roman Šebek - 9. Stanislav Karas, 11. Stanislav Karas, 13. Patrik Bolvári, 17. Dominik Bošanský, 27. Michal Semotán, 33. David Podařil, 34. Jakub Malecha, 37. Jakub Malecha; rozhodčí: Martin Draxler - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Michal Kolář 24 - Jan Kysela 17; po třetinách: 1:3, 0:2, 2:3;
45:00
39:41
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Roman Šebek, asistoval Michal Kolář (3:8).
38:52
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brajer bez asistence (2:8).
36:09
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Šimon Perek (1:8).
36:09
Vyloučen hráč Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nesportovní chování.
33:23
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Stanislav Karas (1:7).
32:42
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil David Podařil, asistoval Jan Novotný (1:6).
30:00
30:00
26:08
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Michal Semotán, asistoval Lukáš Chmel (1:5).
24:10
Vyloučen hráč Roman Šebek družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za vražení zády.
23:43
Vyloučen hráč Patrik Vršecký družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování hokejky.
16:26
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Dominik Bošanský, asistoval Stanislav Karas (1:4).
15:00
15:00
12:53
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Patrik Bolvári, asistoval Lukáš Chmel (1:3).
10:44
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Stanislav Karas, asistoval Petr Bláha (1:2).
08:27
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Stanislav Karas, asistoval Lukáš Tancer (1:1).
04:23
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vít Bohata, asistoval Vojtěch Paul (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Lukáš Unger, Tomáš Pavlíček, Patrik Vršecký, Vít Bohata, Vojtěch Paul