2:4
1:2
- : -

Florbal Jirkov - SK B.U.H. Praha 3:9
17. Ondřej Hlaváček, 23. Ondřej Hlaváček, 32. David Dudek - 5. Petr Benzl, 13. Jan Gajdoš, 15. Pavel Vincík, 18. Pavel Vincík, 22. Petr Benzl, 27. Pavel Vincík, 30. Petr Benzl, 40. David Šrámek, 44. Michael Kříž; rozhodčí: Pavel Váňa - Jakub Mauer; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Radek Baláček 16 - Mojmír Glet 16; po třetinách: 0:3, 2:4, 1:2;
45:00
střely na branku ve třetí části Jirkov 8 B.U.H. Praha 7
45:00
43:29
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Michael Kříž, asistoval David Šrámek (3:9).
43:23
Vyloučen hráč Milan Husák družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:59
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil David Šrámek, asistoval Jan Gajdoš (3:8).
31:41
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek bez asistence (3:7).
30:00
30:00
střely na branku ve druhé části Jirkov 7 B.U.H. Praha 9
30:00
29:31
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Petr Benzl, asistoval Tomáš Sohlich (2:7).
26:18
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Pavel Vincík, asistoval Petr Benzl (2:6).
22:16
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Hlaváček, asistoval Matěj Kolář (2:5).
21:44
20:05
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
17:56
16:04
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Hlaváček bez asistence (1:3).
15:00
15:00
střely na branku v první části Jirkov 5 B.U.H. Praha 8
15:00
14:20
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Pavel Vincík, asistoval Tomáš Sohlich (0:3).
13:24
Vyloučen hráč Josef Čermák družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za zdržování hry.
12:00
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Jan Gajdoš, asistoval David Šrámek (0:2).
10:12
Vyloučen hráč Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
04:15
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Petr Benzl, asistoval Jan Gajdoš (0:1).
01:52
Vyloučen hráč Petr Horký družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů SK B.U.H. Praha: brankář: Mojmír Glet; hráči v poli: Pavel Vincík, Petr Benzl, Jan Gajdoš, Tomáš Sohlich, Lukáš Lajvr
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Radek Baláček; hráči v poli: Roman Václavek, Milan Husák, David Dudek, Matěj Kolář, Ondřej Hlaváček