0:1
3:0
- : -

Florbalová akademie MB - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:3
5. Michal Macků, 32. Ondřej Hulčík, 38. Tomáš Malý, 43. Jan Ulman - 4. David Šimáně, 13. Miroslav Kábrt, 22. Miroslav Kuře; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2 + Aleš Tůma 5 + Aleš Tůma OS:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 40 - Jan Beneš 43; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:0;
45:00
42:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman bez asistence (4:3).
42:26
Vyloučen hráč Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
37:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Petr Pánek (3:3).
37:38
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
31:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Ondřej Hulčík, asistoval Jan Ulman (2:3).
30:00
30:00
29:24
Vyloučen hráč Jakub Škoda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
21:25
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře z trestného střílení (1:3).
21:24
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za hrubost.
21:24
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
21:24
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB - osobní trest.
15:00
15:00
12:58
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt bez asistence (1:2).
04:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Vojtěch Starý (1:1).
03:44
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil David Šimáně, asistoval Miroslav Kuře (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Ondřej Šišma, Michal Stehlík, Jan Ulman, Albert Vocel, Aleš Tůma