2:2
2:2
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Slavia Praha 6:7
1. Ondřej Kavalír, 7. Lubor Hanžl, 17. Marcel Holíček, 30. Marek Dómský, 33. Lubor Hanžl, 43. Richard Hartmann - 9. Martin Fojtík, 12. Ondřej Otáhal, 14. Daniel Frič, 21. Jakub Kamberský, 23. Ondřej Mikudík, 33. Otakar Semerák, 40. Martin Fojtík; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Fišer ? - Miroslav Mynář ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:2;
42:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann z trestného střílení (6:7).
39:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Filip Bílek (5:7).
32:51
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl, asistoval Richard Hartmann (5:6).
32:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák, asistoval Ondřej Otáhal (4:6).
30:00
30:00
29:59
Střely po druhé třetině 9:20.
29:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marek Dómský, asistoval Jan Urban (4:5).
25:50
Vyloučen hráč Jakub Šuťák družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
24:07
Vyloučen hráč Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
22:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Mikudík, asistoval Jakub Šuťák (3:5).
20:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Kamberský, asistoval Filip Bílek (3:4).
17:30
Vyloučen hráč Michal Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:46
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Jan Urban (3:3).
15:00
15:00
14:59
Střely po první třetině 7:13.
13:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Daniel Frič, asistoval Ondřej Otáhal (2:3).
11:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Antonín Štička (2:2).
08:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Petr Bína (2:1).
06:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl bez asistence (2:0).
00:36
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Kavalír, asistoval Richard Hartmann (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Miroslav Mynář; hráči v poli: Jakub Kamberský, Matouš Doubek, Petr Bína, Filip Bílek, Martin Fojtík