3:3
2:5
- : -

TJ Sokol H. Brod - FbK Orlicko-Třebovsko 6:11
12. Vojtěch Jonák, 20. Dušan Čapek, 26. Vojtěch Jonák, 29. Dušan Čapek, 33. Jan Bína, 45. Jan Bína - 8. Petr Stolín, 12. Tadeáš Vaněk, 15. Tomáš Dryml, 17. Štěpán Kapoun, 21. Tomáš Langer, 28. David Čížek, 35. Patrik Jurco, 35. Dominik Zlesák, 37. Vojta Šmíd, 40. Petr Stolín, 44. Tomáš Langer; rozhodčí: Martin Halousek - Ondřej Slabý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek ? - Jakub Hrdlička ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:5;
45:00
44:36
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Jan Bína bez asistence (6:11).
43:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Petr John (5:11).
39:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Stolín, asistoval Vojta Šmíd (5:10).
36:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Tadeáš Vaněk (5:9).
34:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák, asistoval Vojta Šmíd (5:8).
34:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Tomáš Dryml (5:7).
32:53
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Jan Bína bez asistence (5:6).
30:00
30:00
28:28
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Dušan Čapek, asistoval Jan Bína (4:6).
27:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Čížek, asistoval Vojta Šmíd (3:6).
25:52
Vyloučen hráč Ondřej Lupač družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
25:11
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Jan Bína (3:5).
20:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Pavel Horák (2:5).
19:26
16:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Petr Stolín (1:4).
15:00
15:00
14:18
Vyloučen hráč Adam Veselovský družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Dryml, asistoval Pavel Petraš (1:3).
11:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Patrik Jurco (1:2).
11:09
07:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Stolín, asistoval Štěpán Kapoun (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Ondřej Slabý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Petr John, Pavel Horák, Tomáš Langer, David Čížek, Jan Machatý
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H. Brod: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Ondřej Lupač, Patrik Kučera, Vojtěch Jonák, Jan Bína, Dušan Čapek